جمله های روزانه..!
به روز رسانی: محبوبه موحددوست| در تاریخ: اردیبهشت ۴, ۱۳۹۷بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ,

سال ۹۱ بود، آن روزها گستره پلتفرم های موبایلی مثل امروز نبود و پیام رسان موبایلمان تنها به اس ام اس محدود می شد. آن روزها هنوز تلگرام و واتس آپ و… متولد نشده بودند و از فورواردهای انبوه خبری نبود. به یاد می آورم روزهایی را که با استفاده از همان سیستم اس ام اس ابتدایی، به دوستانم جملات روزانه ارسال می کردم. هر روز؛ این جملات را برای کل لیست دفترچه موبایل ارسال می کردم. جملات روزانه در دنیای بدون فوروارد و هیاهو برای دوستان و آشناهایم ارسال می شد و توقعی هم برای لایک و سپاس نداشتم! تا آنجایی که به یاد می آورم، جملات تا شماره ی ۲۰۰ الی ۳۰۰ هم رسید.

شکل و شمایل جملات هم به اینگونه بود:
جمله شماره ۴۹: امروز اولین روز از بقیه ی روز شماست…
جمله شماره ۵۰: جای کار بیهوده و سخت، هوشمندانه کار کنید..
.
.
جمله ۱۷۸: دنیا از دایره ساخته شده است و ما فقط به خط فکر می کنیم..

ارسال جملات روزانه تا روزی ادامه داشت که موبایل داشتم! روزی بر حسب اتفاق موبایلم را از دست دادم و تا ۶ ماه حتی به تجدید خرید خط ارتباطی فکر نکردم. ۶ ماه را بدون موبایل و خط همراه گذراندم. و بعد از آن که به اصرار دوستان و آشنایان خط ارتباطی تهیه کردم، تا ۲ سال موبایل نداشتم و همه ارتباط ام از طریق تبلت بود. به همین خاطر جملات روزانه دیگر ارسال نشد!

و امروز تصمیم گرفته ام ارسال جملات روزانه را باز آغاز کنم. و البته این بار از طریق وبلاگ. همین وسط، توی کادر سبز رنگ! هر روز یک جمله ی روزانه قرار می گیرد و لیست جملات روزانه نیز در پستی جداگانه بایگانی می گردد. جملات را هم از شماره ۳۵، بازآغاز می کنم به نیت ۳۵ روزی که از آغاز سال ۹۷ می گذرد.

جمله های روزانه را دوست دارم. همین که لبخند را بر لبانم، امید را در دلم و اندیشه را بر ذهنم می آوردند برایم کافی است.
و خوش حال تر می شوم وقتی لبخند و امید و اندیشه بر ذهن و دل و لب های دوستانم هم می نشیند.

صفحه بایگانی جملات روزانه: در حال به روز رسانی..

پیام ها و نظرات شما برای این مطلب:

باعث افتخار ماست تا اولین نفری باشید که پیام/ نظر می گذارید!

avatar
wpDiscuz