عید نوروز و انتقال هاست
به روز رسانی: محبوبه موحددوست| در تاریخ: فروردین ۶, ۱۳۹۷| ۴ دیدگاه
برچسب‌ها: , ,

سلام عزیزانم.
عید نوروز امسال مصادف شد با انتقال هاست روزنوشته ها.
هاست قبلی که از شرکت x گرفته بودم، با وجود اینکه سرعت بدی نداشت، ولی چند بار از سمت سرورشون قطع شد و اطلاع رسانی هم نمی کردند و مجبور می شدم با تلگرام پیام بدهم که هاست مشکل داره؟ و آنها هم بدون هیچ توضیحی، به “پیگیری می کنیم” بسنده می کردند. اعتمادم را از سرویس های آن شرکت از دست دادم و همیشه نگران بودم وبسایتم دوباره و دوباره قطع شود و من نفهیده باشم و شرمنده ی خوانندگان “سمفونی واژه ها” شوم. به همین خاطر عطایش را به لقایش بخشیدم و هاستم را به شرکتی دیگر انتقال دادم.

و این روزها، درگیر انتقال هاست و به روزرسانی مدیریت سایت با توجه به هاست جدید بودم، بنابراین این چند روز نتوانستم وبسایت را به روز رسانی کنم.

پی نوشت: در روزهایی که هاستم بدون هیچگونه اطلاع رسانی و حتی توضیحی قطع میشد، به عینه دیدم که شرکت های خدماتی، باید قبل از هر چیز به فکر رضایتمندی مشتریان خود باشند، زیرا تنها داراییشان، مشتریان هستند. متاسفانه، به تنها چیزی که اهمیت داده نمیشه مشتری و رضایتمندی مشتریان می باشد، امیدوارم در سال ۹۷، شرکت های ارائه دهنده ی خدمات به مشتریان، بیش از پیش به این امر توجه داشته باشند؛ همچنین مشتریان نیز، بعد از مشاهده ی بی تفاوتی و خدمات بد شرکت ها باید بلافاصله واکنش نشان دهند و خدماتشان را در جایی بهتر مطالبه کنند، تا شرکت ها همواره به فکر بهبود عملکرد بیافتند.

پیام ها و نظرات شما برای این مطلب:

4 پیام/ نظر فعال برای مطلب: "عید نوروز و انتقال هاست"

avatar
ترتیب بر اساس::   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین آمار رای
moin
مهمان

سلام و‌ وقت بخیر
عنوان سایتت تنها موردی بود که من رو از سایت محمدرضا به سایتت کشوند.
واقعا چینش زیبای واژه ها و استفاده متنوع از اونا سمفونی قشنگی رو تشکیل میده. من یکی رو که سر ذوق آورد.

چقد خوبه تلگرام داری 🙂

moin
مهمان

چرا اسم هاست قبلی و فعلی رو نمیگید؟
فک کنم هیچ ایرادی نداره که اسم شرکتهای خوب و بد و رفتاراشون رو بیان کرد. به نظرم اینجوری به هردوشون کمک میکنید. یکی رو آگاه میکنید و تلنگر میزنید؛ یکی دیگه رو تشویق و حمایت میکنید.
شعبانعلی یه نمونه بارز در نام بردن از رفتارهای درست و نادرست شرکت ها است. با وجود اینکه با خیلی از شرکت هایی که اسم میبره، دوست و رفیقه اما بازم عیباشون رو میگه. این رو هم باید درنظر گرفت که تعداد مخاطبای محمدرضا زیادند.

البته ممکنه حرف و نظرم درست نباشه.

wpDiscuz