من و کانال تلگرام این‎روزهایم
به روز رسانی: محبوبه موحددوست| در تاریخ: تیر ۱۲, ۱۳۹۸| ۲ دیدگاه
برچسب‌ها: , ,

چند روز پیش یکی از دوستان پیام گذاشت که کانال تلگرامت فقط ۳۹ نفر مخاطب داره واسه چی هنوز به روز میکنی و می نویسی؟ بیشتر از ۲۵۰ تا عضو داشتی و حالا ۳۸ عضو و ازم خواست به خاطر اینکه ظاهر را حفظ کنم از این کانال های عضو گیر پولی ها و عضو یاب ها استفاده کنم و عضو های فیک بگیرم!!

توی این چند روز به گفته اش فکر کردم، که چرا برای ۳۹ نفر عضو هنوز به روز می کنی!!!
شاید از نظر کمی ۳۸ عدد بزرگی نیست، خیلی کم و کوچیکه؛ ولی وقتی وارد قسمت اعضای کانال شدم و تک تک دوستانی که وفادارانه در کانالم هستند رو دیدم دلم باز شد و احساس بزرگی کردم. ۳۸ اصلا عدد کمی نبود برام. خیلی هم زیاد دیدمش. ۳۸ نفر از دوستانم در این کانال هستند و نوشته های من را، نگاه من را، اندیشه من و حالات و روزهای من را دنبال می کنند.
همین طور که اسامی اعضای کانالم رو با اسکرول بالا و پایین می کردم، خیلی ذوق و عشق درونم پیچید…
و دلم خواست بهتر از همیشه بنویسم، پر بار تر از همیشه باشم، عاشق تر از همیشه و وفادار تر از هر زمان در کنار دوستان سمفونی آزاد باشم.

میدانید دوستان عزیزم؛ ۳۸ نفر تعداد کمی نیست، و حتی اگر ۱ نفر در کانالم باقی بماند برای همان یک نفر نوشتن و ماندن خیلی لذت بخش است و حظی است ماندنی.
و الان دلم خواست بگم که چقدر دوستتون دارم و دوست دارم بیشتر از همیشه سمفونی آزاد را قلم بزنم.
ممنون که کنارم هستید.

یه خاطره از یوسف یزدی، پسر مرحوم ابراهیم یزدی عزیز:
برخی از جلسه‌ها را هم با خودروی شخصی پدر می‌رفتیم.
پدر یک فولکس سال ١٩۶٩ داشت. مثلا به اطراف تگزاس می‌رفتیم، در جاده‌هایی که مردم مست می‌کردند و رانندگی در آنها خطرناک بود.
به‌عنوان نمونه، یادم هست به شهر آرلینگتون رفتیم و متوجه می‌شدیم، فقط ١٠ نفر دانشجو از پدر دعوت کرده‌اند؛ با این‌حال پدر برای آنها سخنرانی کرد.
این‌گونه بود که متوجه می‌شدیم، انسان‌ها ارزش دارند و تعداد آنها مهم نیست.
او هیچ‌وقت از تعداد کم جمعیت، ناراحت نمی‌شد و حتی اگر یک نفر هم بود، با او صحبت می‌کرد.
منبع: مصاحبه با یوسف یزدی|روزنامه شرق|۹۶.۶.۲۵

پی نوشت: شاید برای شما هم سوال پیش بیاد که چرا تعداد عضوها از ۲۵۰ تا به ۳۸ تا رسید، واقعیت امر این است که من حدود یک سال به صورت خودخواسته در تلگرام و اینستاگرام هیچ حضوری نداشتم و حتی اپلیکیشن آنها در دستگاههایم غیر فعال بود. بنابراین به روزرسانی هم در تلگرامم صورت نمی گرفت.

پیام ها و نظرات شما برای این مطلب:

2 پیام/ نظر فعال برای مطلب: "من و کانال تلگرام این‎روزهایم"

avatar
ترتیب بر اساس::   جدیدترین | قدیمی ترین | بالاترین آمار رای
محمد
مهمان
چند ستاره به این مطلب می دهید؟! :
     
سلام بر خانم موحددوست. به نظر من ۳۸ نفری که شما در کانال تلگرامی خود دارید به صدها عضوی که مثلاً در شبکه‎ای مثل اینستاگرام دارید برتری دارد، چرا که آن ۳۸ نفر منحصراً برای خود شما، نوشته‎هایتان و دغدغه‎هایتان در کانالتان هستند، اما در شبکه‎های اجتماعی (اگر در این شبکه‎ها هم می‎نویسید) نوشته‎های شما در میان ده‎ها مطلب دیگر قرار دارد و در اکثر موارد ممکن است بیشتر افراد حتی بدون آنکه بخوانند از آن مطلب عبور کرده یا نخوانده لایک می‎کنند. آقای ابراهیم یزدی خیلی نگرش خوبی داشته‎اند که اسیر تعداد نبوده‎اند. ده دانشجویی که از کسی دعوت… ادامه پیام
wpDiscuz