پایان بهاری و شروعی تازه..
به روز رسانی: محبوبه موحددوست| در تاریخ: خرداد ۳۱, ۱۳۹۷بدون دیدگاه
برچسب‌ها: , ,

یک- سه ماه اول سال ۹۷، امروز به اتمام میرسه.
قبل از شروع عید نوروز، برنامه سه ماهه ای برای بهار۹۷ در نظر گرفته بودم و خدا رو شکر با وفاداری، بیش از ۵۰ درصد به برنامه ام پایبند بودم.
سه ماه اول امسال را بسیار دوست داشتم، و نسبت به سال پیش، بسیار بسیار بیشتر استفاده بردم. از همه نظر بهترین بهار را نسبت به دو سال گذشته داشتم… دغدغه ها و دردها و رنج هایم شیرین تر بودند و البته شادی ام دلچسب تر.
خدای بزرگ را سپاس بابت این بهار خوش و زیبا.

دو- بعد از سال ها، امسال با خوشحالی پا به تابستان می گذارم. راستش را بخواهید هیچگاه تابستان را نفهمیده ام، حس خاصی نسبت به آن نداشته و با حظ، پا به این ماه گرم و آفتابی نگذاشته ام. ولی امسال با کلی برنامه و خوشحالی از به ثمر رسیدن یک بهار خوب، پا به این فصلِ بامزه می گذارم. فصل آلوهای خوشمزه و هلوهای تازه. فصلی که با آلبالو شروع و با گلابی تمام شود حتما می شود که پر از خوشی و رضایت نیز باشد؛ این طور نیست؟

سه- برنامه ی خوبی برای تابستانم چیده ام، برنامه تابستان البته کمی سنگین تر از بهار است، و امیدوارم به خوبی بتوانم از پس آن بر بیایم. البته ذوق اجرایی کردنش را دارم و ان شاالله با حس مسئولیت و تعهد بتوانم روزهای آخر شهریور به ثمر رسیدن آن را به نظاره بنشینم.

چهار- ترافیک کاری در تابستان را کمی بالاتر برده ام، و شاید هر روز نتوانم بلاگ نویسی داشته باشم، لیکن یقینا “سمفونی واژه ها” زود به زود به روز خواهد شد.
ان شالله پیاده روی هایم را از ۳ روز در هفته را تا جایی که بشود، به هر روز در هفته خواهم رسانید و از حال و هوای تابستان بیشترین استفاده را خواهم کرد.

پنج- از جزئیات برنامه ی تابستان لب به سخن نمی گشایم. دلم می خواهد فعلا بی سر و صدا این برنامه بلند مدت را داشته باشم و به وقت مناسب در موردش صحبت کنم.

پیام ها و نظرات شما برای این مطلب:

اولینی!

avatar
wpDiscuz