درباره من


از همان سالهای نخستین ورود اینترنت به ایران (حول و حوش سال ۱۳۷۹)، به اینترنت و فضای مجازی دسترسی داشته و از همان روزها تا همین حالایی که می نویسم، در دبلیوها و شبکه های وابسته اش حضور داشتم..
وبلاگ نویسی را از سال ۱۳۸۲ شروع، و در وبلاگهای فارسی زبان فعال بودم، از پرشین بلاگ تا بلاگ اسکای و بلاگفا..! از۳۱ شهریور ۱۳۸۸، که مورد بی مهری وبلاگ های فارسی زبان قرار گرفته و با فیلتر و مسدودیت روبرو گشتم، به ورد پرس و بلاگر مهاجرت اجباری کردم؛ و در سال ۱۳۹۲، با راهنمایی یکی از دوستانم باز با بلاگ دات آی آر به فضای بلاگ ایرانی باز گشتم و این روزها حال و هوای هاست و دامین مستقل در سر داشتم و وبلاگم، وبسایتی مستقل شد!..
از عمده علاقه مندی های من مطالعه در زمینه اجتماع، فلسفه و فرهنگ و سیاست بوده و روزهایم با نوشیدن چای با پای، در محضر بزرگان فلسفه و اجتماع می گذرد. به عکاسی و نجوم علاقه مندم و گاهی در حال و هوای روزهای نوجوانی عکسی می گیرم و رصدی می کنم و بهترین لحظه هایم، زمانی است که رمانی را به پایان می رسانم و یا فیلمی ممتاز در رده بندی فیلم ها در IMDb را به تماشا می نشینم.
* راستی، یادم رفت به رسم روزگار از خود بگویم که: ریاضی خوانده ام و مدیریت! و ۵ سال در شرکتی در حوزه ی فناوری اطلاعات کار کرده ام!
در آخر باید بگویم در روزگاری که بلند نویسی دیگر طرفدار ندارد و همه به تلگرام خوانی روی آورده اند، هنوز به نوشتن های بلند وفادار بوده و نوشتن و انتشار مطالب کاربردی و متناسب با روزهایی که می گذرانیم با برای خود مفید دانسته و با دوستانم به اشتراک می گذارم.
با مهر
محبوبه موحددوست

پی نوشت: پیوسته در حال تغییر…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.