درباره من

از همان سالهای نخستین ورود اینترنت به ایران (حول و حوش سال ۱۳۷۹)، به اینترنت و فضای مجازی دسترسی داشته و از همان روزها تا همین حالایی که می نویسم، در دبلیوها و شبکه های وابسته اش حضور داشتم..
وبلاگ نویسی را از سال ۱۳۸۲ شروع، و در وبلاگهای فارسی زبان فعال بودم، از پرشین بلاگ تا بلاگ اسکای و بلاگفا..! از۳۱ شهریور ۱۳۸۸، که مورد بی مهری وبلاگ های فارسی زبان قرار گرفته و با فیلتر و مسدودیت روبرو گشتم، به ورد پرس و بلاگر مهاجرت اجباری کردم؛ و در سال ۱۳۹۲، با راهنمایی یکی از دوستانم باز با بلاگ دات آی آر به فضای بلاگ ایرانی باز گشتم و این روزها حال و هوای هاست و دامین مستقل در سر داشتم و وبلاگم، وبسایتی مستقل شد!..
از عمده علاقه مندی های من مطالعه در زمینه اجتماع، فلسفه و فرهنگ و سیاست بوده و روزهایم با خواندن و نوشتن می گذرد. به عکاسی و نجوم علاقه مندم و گاهی در حال و هوای روزهای نوجوانی عکسی می گیرم و رصدی می کنم و بهترین لحظه هایم، زمانی است که رمانی را به پایان می رسانم و یا فیلمی ممتاز در رده بندی فیلم ها در IMDb را به تماشا می نشینم.
* راستی، یادم رفت به رسم روزگار از خود بگویم که: ریاضی خوانده ام و مدیریت! و ۵ سال در شرکتی در حوزه ی فناوری اطلاعات کار کرده ام!
در آخر باید بگویم در روزگاری که بلند نویسی دیگر طرفدار ندارد و همه به تلگرام خوانی روی آورده اند، هنوز به نوشتن های بلند وفادار بوده و نوشتن و انتشار مطالب کاربردی و متناسب با روزهایی که می گذرانیم را برای خود مفید دانسته و با دوستانم به اشتراک می گذارم.
با مهر
محبوبه موحددوست

پی نوشت: پیوسته در حال تغییر…

2 در “درباره من” گفتند

 1. محبوبه جان سلام
  من تازه به این خونه اومدم و اگرچه هنوز نتوانستم زیاد تو این خونه بچرخم ولی از نوشته هات لذت بردم. بعد اومدم ببینم خودت درباره خودت چی نوشتی که باز زیبا نویسید نظرمو جلب کرد، فقط در سطر آخر فکر کنم اونجا که گفتی: “متناسب با روزهایی که میگذرانیم با برای …” بجای “را” ، “با” تایپ شده بود. حیفم اومد این نکته رو به تو که اینقدر قشنگ مینویسی خاطر نشان نکنم.
  با تشکر

  1. سلامی چو بوی خوش آشنایی..
   سلام محسن عزیز. از دیدنت توی سمفونی واژه ها بسی خرسندم.
   مرسی بابت گزارش خطا. ممنون باهام در میان گذاشتی. اصلاحش کردم.
   همیشه با خودم میگم چه خوب که دوستان نکات را با دوستانشان در میان می گذارند. بازم ممنون.
   به امید دیدار.. سلامت و سربلند باشی دوست خوبم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.